Wrocław: ul. Hubska 4
ul. Buforowa 2

tel. 796 413 313

Godziny pracy:
poniedziałek - sobota  9 - 18

Firma Mido powstała z myślą o miłośnikach motoryzacji ceniących sobie czas, wygodę oraz najwyższą jakość produktów i usług. Chcąc uzyskać satysfakcję wszystkich klientów, staramy się podążać za pojawiającymi się nowościami w branży. Dzięki temu możemy oferować Państwu asortyment o innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych, spełniający najwyższe standardy bezpieczeństwa i niezawodności.

Salon Mido to kompleksowy i profesjonalny serwis opon obejmujący sprzedaż, wymianę i wulkanizację ogumienia. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie, dlatego służymy radą i pomocą w wyborze odpowiednich opon. Pomożemy Ci dobrać kompletne wyposażenie uwzględniając Twoje preferencje oraz możliwości finansowe. Katalog produktów obejmuje sprawdzonych i renomowanych producentów światowej czołówki branży opon. U nas zaopatrzysz się w opony oraz różnego typu felgi aluminiowe i stalowe.

Wciąż się wahasz nad wyborem sklepu? Podpowiemy Ci dlaczego warto robić zakupy właśnie u nas:

  • po pierwsze jest taniej – gwarantujemy zawsze atrakcyjne ceny,
  • po drugie jest jeszcze taniej – pokrywamy koszty dostawy,
  • po trzecie jest szybciej – zamówienia realizujemy w terminie 24 h,
  • po czwarte nie ponosisz żadnego ryzyka – szanujemy prawa konsumenta i gwarantujemy przestrzeganie ustawowo nałożonych na sprzedawcę obowiązków,

Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego gwarantujemy Ci 100% zadowolenia lub zwrot pieniędzy! Skorzystaj z naszej oferty już dziś poprzez wirtualny sklep lub odwiedź nas na miejscu. Z pewnością się nie zawiedziesz!

tel: 796 413 313

Zadzwoń i zamów opony lub umów się na wymianę.

Możesz też zapytać o dostępność interesujących Cię opon wysyłając sms. Wystarczy kliknąć na ten link.